A- A A+

Ogłoszenie o konsultacjach społecznych

Wójt Gminy Mszana zaprasza, organizacje pozarządowe w rozumieniu art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do konsultacji społecznych związanych z planem podjęcia Uchwały Rady Gminy w Mszanie w sprawie wyboru metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz stawki opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Informacja o badaniu ankietowym w rolnictwie

GUS informuje o badaniu ankietowym: badanie plonów zbóż oraz rzepaku i rzepiku w dniach 12 - 22 sierpnia.

Czytaj więcej...

Wysyłka listów z ZUS zakończona

Na trzy tygodnie przed wyznaczonym terminem Zakład Ubezpieczeń Społecznych zakończył wysyłkę 18,5 mln listów z Informacją o Stanie Konta Ubezpieczonego. Ostatnia korespondencja powinna dotrzeć do klientów ZUS w najbliższą środę.

Czytaj więcej...

Protokół z przeprowadzonych konsultacji społecznych

Protokół z dnia 12.08.2019 r. z przeprowadzonych konsultacji projektu uchwały Rady Gminy Mszana w sprawie zmiany uchwały nr VII/57/2019 Rady Gminy Mszana z dnia 29 maja 2019 r. w sprawie ustalenia sieci publicznych przedszkoli prowadzonych przez Gminę Mszana.

Czytaj więcej...

Protokół z przeprowadzonych konsultacji społecznych

Protokół z przeprowadzonych konsultacji społecznych dotyczących projektu uchwały zasad i trybu udzielania dotacji dla osób fizycznych ze środków budżetu Gminy Mszana z zakresu ochrony środowiska na wymianę urządzeń grzewczych.

Załączniki:
Pobierz plik (protokol z przeprowadzonych konsultacji spolecznych.pdf)Treść protokołu[ ]239 kB

Klimat się zmienia, zmień przyzwyczajenia!

Każda większa burza to setki interwencji straży pożarnej, podtopione piwnice i drzewa powalone na samochody.

Czytaj więcej...

Informacja ZUS: zmiany w powiadomieniach sms i e-mail dla pracodawców

Z uwagi na obostrzenia związane z przepisami z zakresu ochrony danych osobowych, Zakład Ubezpieczeń Społecznych zmienił treść powiadomień przekazywanych mailem oraz smsem pracodawcom, które dotyczą zwolnień lekarskich ich pracowników.

Czytaj więcej...

Ogłoszenie o konsultacjach społecznych

Wójt Gminy Mszana informuje, iż w dniach od 05.08.2019 r. do 07.08.2019 r. zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne dotyczące projektu uchwały w sprawie zasad i trybu udzielania dotacji dla osób fizycznych ze środków budżetu Gminy Mszana z zakresu ochrony środowiska na wymianę urządzeń grzewczych.

Czytaj więcej...

Ogłoszenie o konsultacjach społecznych projektu uchwały

Wójt Gminy Mszana informuje, iż w dniach od 05.08.2019 r. do 12.08.2019 r. do godz. 8.00 zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne dotyczące projektu uchwały Rady Gminy Mszana w sprawie zmiany uchwały nr VII/57/2019 Rady Gminy Mszana z dnia 29 maja 2019 r. w sprawie ustalenia sieci publicznych przedszkoli prowadzonych przez Gminę Mszana.

Czytaj więcej...

Przedsiębiorcza Mszana

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online

Ultimate Facebook Like Box Slider

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Gminy partnerskie